Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Informatie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Informatie

Dacă mama a murit pe 5 oct 2018, a avut handicap gr I cu insotitor in luna noiembrie mai ia banii pt însoțitor de la primarie ,având în vedere că a mai trăit in luna octombrie 5 zile? Dar pensia de handicap? Intreb aceasta pt ca banii se dădeau pt o lună în urmă.
Multumesc anticipat pt raspuns.
casandrescu_carmen, utilizator