Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Consiliul Concurentei
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Consiliul Concurentei

Buna ziua, firma pentru care lucrez eu, producerea si comercializarea alcoolui, are contracte cu marile markete :carrefour, metro, etc.
As dori daca se poate sa ma ajutati, noi ca furnizor, cu ce probleme ne-am putea confrunta in ceea ce priveste Legea Concurentei? Eu m-am tot documentat, dar pana la urma e vorba si de interpretare, unde mai exact ar trebui sa fim atenti sau ce mai exact ar trebui sa facem si sa respectam?
Multumesc anticipat!

- m-ar interesa un mod special de discount-uri off/on invoice, cum le pot acorda in asa fel incat sa fie conform legii.
cristinafofiu, utilizator