Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... A doua opinie la boala profesionala
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

A doua opinie la boala profesionala

Buna ziua .Va rog sa mi spuneti daca mai am dreptul la a doua opinie ptr a demonstra boala profesionala.?Cum sa procedez daca am avut bp1 ptr un diagnostic dar eu sufar si de alte boli?
Puteti lua legatura cu medicul care a declarat suspiciunea de boala profesionala prin completarea formularului BP1. Se va urma aceasi metodologie expusa deja de mine la prima dvs. interventie.
Daca doriti sa comentati pe acelasi subiect nu mai deschideti o discutie noua. Postati aici. Este mai usor de urmarit ce cei care doresc sa comenteze.