Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... credite
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

credite

am avut un credit de la o banca, dupa care banca m-a vandut la o firma de recuperare. am dat firma in judecata si am castigat procesul. am hotarare definitiva si irevocabila.Intrebarea mea este ce trebuie sa fac ca sa ma scot de la biroul de credit.
va multumesc
Daca prin hotararea respectiva nu se mentioneaza ca obligatie a bancii stergerea din BC, va trebui sa va interesati de modul in care ati fost inscris. Apoi, sa incercati sa obtineti o noua hotarare pt stergere.