Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Casa de marcat electronică
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Casa de marcat electronică

firmele care efectueaza tranzactii numai cu persoane juridice sunt obligati
sa emite bon fiscal daca incaseaza numerar de la o alta firma?
Buna seara,

Numai pentru incasari de la persoane fizice aveti obligatia utilizarii casei de marcat.