Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Banca
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Banca

Buna seara. In urma cu o luna am vrut sa retrag o suma de bani din cont de la atm. Suma nu mi-a fost eliberata si apoi am extraso de la alt atm. Acum la salariu am fost anuntat de catre banca ca suma imi va fi retinuta din salariu. Comform normelor bancii ar trebuii sa astept 45 de zile pana sa se solutioneze o greseala a sistemului. In acest timp penalitatile la facturi si rate imi cresc. Plus ca aceasta greseala a sistemului mi-a provocat si neplaceri in familie. Exista vreo portita sa deschid un proces?! Va multumesc
Nu ma poate ajuta nimeni?