Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Uzucapiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Uzucapiune

Buna searA , dupa ce instanta decide ca am drept de proprietate ca urmare a dobindirii prin uzucapiune a unui teren cu casa , care sint urmatorii pasi ( ce trebuie facut mai departe pt a intra in posesia actului ) Multumesc anticipat
Care act?