Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ESTE LEGAL ?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ESTE LEGAL ?

Eu popescu ma judec in civil pe pretentii cu ionescu ionescu prezinta in instanta niste fotografii captate de niste camere de supraveghere ce apartin PRIMARIEI orasului pozele surprind niste stop cadru cind sint surprins tragindu mi fermoarul la pantaloni sau cind imi aranjez pantalonii in zona din DOS a corpului
am facut o cerere la primarie tinind cont ca ionescu LUCREAZA IN PRIMARIE si mi sa raspuns ca ionescu nu a facut cerere pt a solicita poze de pe camera si nici nu are acces la ele
credeti ca ionescu a savirsit o infractiune ? sau o contraventie ? pt ce as putea sa l acuz ?
multumesc
metulica, utilizator
Cum a obtinut pozele?
au pozele vreo legatura cu pricina pentru care va judecati?
normal nu el a facut o cerere de interventie accesorie impotriva mea pe care instanta i a respins o cerere in care ma denigreaza fara legatura cu cauza apoi a venit cu niste poze in care ar vrea sa spuna ca as arata niste semne obscene insa este clar ca el le a obtinut ilegal ne avind acces la ele
pai nu stiu deci v am spus nu a cerut prin vreo cerere sa le obtina acces nu avea banuesc ca un coleg,,bun,,i le a dat