avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 812 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ESTE LEGAL ?
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ESTE LEGAL ?

Eu popescu ma judec in civil pe pretentii cu ionescu ionescu prezinta in instanta niste fotografii captate de niste camere de supraveghere ce apartin PRIMARIEI orasului pozele surprind niste stop cadru cind sint surprins tragindu mi fermoarul la pantaloni sau cind imi aranjez pantalonii in zona din DOS a corpului
am facut o cerere la primarie tinind cont ca ionescu LUCREAZA IN PRIMARIE si mi sa raspuns ca ionescu nu a facut cerere pt a solicita poze de pe camera si nici nu are acces la ele
credeti ca ionescu a savirsit o infractiune ? sau o contraventie ? pt ce as putea sa l acuz ?
multumesc
Ultima modificare: Sâmbătă, 24 Noiembrie 2018
metulica, utilizator
Cel mai recent răspuns: metulica , utilizator 19:11, 24 Noiembrie 2018
Cum a obtinut pozele?
au pozele vreo legatura cu pricina pentru care va judecati?
normal nu el a facut o cerere de interventie accesorie impotriva mea pe care instanta i a respins o cerere in care ma denigreaza fara legatura cu cauza apoi a venit cu niste poze in care ar vrea sa spuna ca as arata niste semne obscene insa este clar ca el le a obtinut ilegal ne avind acces la ele
pai nu stiu deci v am spus nu a cerut prin vreo cerere sa le obtina acces nu avea banuesc ca un coleg,,bun,,i le a dat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Titlu de proprietate dardor dardor deosebiri intre modificarea, anularea si nulitatea unui titlu de proprietate asupra unui imobil ioana oltean (vezi toată discuția)
Este legal ? metulica metulica AM FOST FILMAT FOTOGRAFIAT DE O PERSOANA CARE ESTE POLITIST LOCAL SI CU CARE SINT INTR UN PROCES DOSAR CIVIL PRETENTII IN DIVERSE LOCURI PUBLICE UNELE DINTRE ... (vezi toată discuția)
Scoaterea fostei sotii din numele meu DonD DonD Am divortat acum 3 ani, si de atunci pina in prezent, am avut aproximativ 15dosare la mai multe instante, pe care evident, le-au vazut si alte persoane, si ... (vezi toată discuția)