Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii O doamnă îmi șterge mereu întrebările
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

O doamnă îmi șterge mereu întrebările

O doamnă îmi șterge mereu întrebările, nu știu ce are cu mine.
Nu am hartuit niciun user. Din contra raluk0207 a facut glume proaste la adresa mea, si m-a si jignit, a zis ca sa ma caut la un medic, sau ceva de genul acesta .

permanent in razboi ? nu sunt in razboi cu nimeni.