avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 973 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transfer asistent medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transfer asistent medical

Buna ziua .Lucrez ca asistent medical principal intru-un Spital Judetean de Urgenta sectia ATI ,imi puteti spune va rog daca se poate face transfer la cerere la Serviciul de Ambulanță tot ca si asistent medical principal în alt județ ,postul fiind in sistemul bugetar.Multumesc frumos.
Cel mai recent răspuns: ELENA CS , utilizator 13:02, 28 Noiembrie 2018
Va mulțumesc mult.O zi frumoasa sa aveti !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Transfer personal contractual Eu1977 Eu1977 Un angajat al unei institutii publice pe un post contractual se poate transfera la o alta institutie publica pe un post contractual echivalent? (vezi toată discuția)
Bună seara! lucrez în domeniul sanitar ,cu noul cod al muncii ... Cristina Daniela Iosub Cristina Daniela Iosub Bună seara! Lucrez în domeniul sanitar ,cu noul cod al muncii pot să mă transfer la sediul central fara să susțin examen?Menționez că am 22de ani ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, sunt asistent medical comunitar cu studii de asistent ... michitapepe michitapepe Bună ziua, sunt asistent medical comunitar cu studii de asistent medical generalist cu PL(postliceala) fiind persoana contractuala facand parte din apararul ... (vezi toată discuția)