Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Transfer asistent medical
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Transfer asistent medical

Buna ziua .Lucrez ca asistent medical principal intru-un Spital Judetean de Urgenta sectia ATI ,imi puteti spune va rog daca se poate face transfer la cerere la Serviciul de Ambulanță tot ca si asistent medical principal în alt județ ,postul fiind in sistemul bugetar.Multumesc frumos.
Va mulțumesc mult.O zi frumoasa sa aveti !