Forum Discuţii juridice Executare silită Cutiile de valori din banca pot fi executate silit?
Discuție deschisă în Executare silită

Cutiile de valori din banca pot fi executate silit?

Cutiile de valori din banca pot fii executate silit? Poate ANAF sa imi ia cutia de valori si sa ia ce considera de acolo?

Va multumesc.
Manuela Rășină, administrator
Aveti un c9ntract cu banca?
Nu, vreau sa imi fac o cutie de valori insa am o executare mai veche. Nu au avut ce sa imi ia, insa imi este frica daca imi fac cutie in banca mi-o poate deschide statul si lua banii sau bijuteriile.