Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... ce reprezinta aceasta amanare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

ce reprezinta aceasta amanare

Ora estimata: 9:00
Complet: C.CIVIL 17
Tip solutie: Amână cauza
Solutia pe scurt: Având nevoie de timp pentru a delibera amână pronun?area la data de 18.12.2018. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 05.12.2018.
Instanta va da solutia la data de 18.12.2018, amanand pronuntarea din lipsa de timp
Aceasta amanare are ca sorginte imprejurarea ca instanta are nevoie de un timp de gandire, pentru a delibera in tihnă si a pronunta solutia corecta.
In cauzele complexe sau pur si simplu atunci cand instanta ramane cu mai multe dosare in pronuntare se amana 1-,2 saptamani .Solutia ce urmeaza sa fie dispusa in dosarul dvs o sa o aflati la data respectiva.