Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general CAEN
Discuție deschisă în Contabilitate în general

CAEN

Buna ziua,
Va rog sa ma lamuriti, cum sa procedez si ce coduri CAEN sa activez in SRL daca o firma de croitorie va lucra imbracaminte de dama din materialele mele si eu le voi comercializa in magazinul meu.
Voi avea factura pentru materii prime, servicii de croitorie si in NIR voi calcula preturile de vanzare. Se considera productie in SRL-ul meu?

Multumesc,
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc!!!
~ Conținut șters la cerere ~