Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Tarifare telekom roaming.
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Tarifare telekom roaming.

Daca am un apel catre 1234 serviciul de relatii clienti si eu ma aflam deja intr-o zona de roaming este normal ca pe factura sa îmi apară ca am apelat 0040766121234?
daca acesta e numarul serviciului relatii clienti international, atunci da
adriandimitriu, utilizator