Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Nu pot face credit că apar pe portal.just.ro. Cum pot ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Nu pot face credit că apar pe portal.just.ro. Cum pot să-mi șterg datele?

Buna ziua cum pot sa mi șterg datele de pe portal just.
Nu pot face credit ca apar pe portal just.
Manuela Rășină, administrator
Dar pe acest portal nu sunt date de identificare. Nu apare adresă, nu este trecut CNP, nu apare seria și nr din buletinul de identitate. Cu același nume și prenume sunt zeci sau sute de oameni, nu poate dovedi nimeni cine este persoana cu numele din partaljust.ro

Oricum, acele informații din portaljust.ro nu pot fi șterse de pe sait.
Dapix, utilizator
Este un abuz al bancii respective ,faceti sesizari in scris la institutiii care pot avea legatura cu problema dvs ANPC,BNR etc
Nu are nicio legatura datele regasite pe portal.just.ro cu posibilitatea contractarii unui credit.
Din pacate acesta e raspunsul de la banca.
"Nu au nicio legatura" - graba.

Solicitati-le temeiul legal. Sunt foarte curios. Sigur au spus portal.just.ro si nu cumva Biroul de Credite? Sunt chestiuni diferite.