avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1997 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Nu pot face credit că apar pe portal.just.ro. Cum pot ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Nu pot face credit că apar pe portal.just.ro. Cum pot să-mi șterg datele?

Buna ziua cum pot sa mi șterg datele de pe portal just.
Nu pot face credit ca apar pe portal just.
Ultima modificare: Luni, 17 Decembrie 2018
Manuela Rășină, administrator
Cel mai recent răspuns: DinuX , utilizator 14:10, 18 Decembrie 2018
Dar pe acest portal nu sunt date de identificare. Nu apare adresă, nu este trecut CNP, nu apare seria și nr din buletinul de identitate. Cu același nume și prenume sunt zeci sau sute de oameni, nu poate dovedi nimeni cine este persoana cu numele din partaljust.ro

Oricum, acele informații din portaljust.ro nu pot fi șterse de pe sait.
Ultima modificare: Sâmbătă, 15 Decembrie 2018
Dapix, utilizator
Este un abuz al bancii respective ,faceti sesizari in scris la institutiii care pot avea legatura cu problema dvs ANPC,BNR etc
Nu are nicio legatura datele regasite pe portal.just.ro cu posibilitatea contractarii unui credit.
Din pacate acesta e raspunsul de la banca.
"Nu au nicio legatura" - graba.

Solicitati-le temeiul legal. Sunt foarte curios. Sigur au spus portal.just.ro si nu cumva Biroul de Credite? Sunt chestiuni diferite.

Alte discuții în legătură

Bolnav de schizofrenie a făcut un împrumut la un ifn. care e răspunderea tutorelui în caz de neplată? tudosemihaela tudosemihaela Buna seara. Am o matusa bolnava de schizofrenie care a facut imprumut la provident fara instiintarea tutorelui . ( tutore fiind mama mea ). In cazul in care nu ... (vezi toată discuția)
Contract anonim_71 anonim_71 Contractul de credit intre banca si client constituie titlu executoriu ? Daca da la ce se refera? Un IFN sau o banca sau o companie de telefonie mobila poate ... (vezi toată discuția)
Executare silita banca ionut214 ionut214 Buna ziua, Executarea silita se face in urma unui proces civil sau banca poate face executare silita fara proces? Mai exact in anul 2008 am ... (vezi toată discuția)