Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie de crestere a copilului pentru o mama ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie de crestere a copilului pentru o mama studenta

Fiica mea a nascut si as vrea sa-i pregatesc dosarul pentru indemnizatia de crestere a copilului. Fiica mea este studenta , necasatorita.
Ce documente ar trebui sa contina dosarul?
Precizez ca tatal copilului a terminat facultatea dar in prezent nu lucreaza si suntem din Cluj.
Multumesc anticipat,
Mihaela
mihaelovna, utilizator