Forum AvocatNet Italia Viata in Italia contract comodat auto
Discuție deschisă în Viata in Italia

contract comodat auto

Buna ziua,
Contractul de comodat auto incheiat intre societatea comerciala si administratorul acesteia trebuie sa aiba si data certa pentru a putea fi valabil in Italia, conform noilor reglementari de acolo?
Multumesc
Da categoric este nevoie si de data certa, pe care o puteti obtine provizoriu in caz de urgenta si printr-un mail - PEC adica (posta certificata).