Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... anulare pedeapsa de executare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

anulare pedeapsa de executare

buna ziua.ieri pe net am citit ca am primit pedeapsa cu executare.acasa nu mi-a sosit hotararea.contestatia o pot depune dupa ce primesc instintarea acasa?
Apelul il puteti depune si mai repede.
Se poate intampla sa nu intrați în posesia hotărârii si sa aveti probleme.
Dacă ati avut avocat discutați cu acesta cum sa procedati.