avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Contracte inceput de an primarie
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Contracte inceput de an primarie

Contractele care se termina la 31 decembrie(program informatic contabilitate, telefonie, posta), se pot prelungi?sau trebuie incheiate la inceputul anului?pe ce perioada, avand in vedere ca bugetul se aproba prin februarie?

Alte discuții în legătură

Interpretare art.6 alin. 3 din hg 925/2006 elenadeverde elenadeverde Va rog sa-mi explicati cum pot sa inchei acte aditionale de prelungire a contractelor expirate la 31 decembrie,in conditiile in care Bugetul se aproba cel mai ... (vezi toată discuția)
Incheiere contracte primarie pana la aprobarea bugetului martin77 martin77 Se pot încheia sau prelungi contracte pana la aprobarea bugetului local din anul 2016?(prestari servicii informatice, curatenie).unde gasesc prevederi legale ... (vezi toată discuția)
Disponibilizare colectiva 75ARTA 75ARTA Buna ziua, Sunt într-o situaţie deosebit de grea şi am mare nevoie de un sfat. În ultimul an de facultate am fost solicitată de directorul unui teatru ... (vezi toată discuția)