Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Consultanta infiintare SRL
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Consultanta infiintare SRL

Buna ziua,

Caut un consultant cu care sa pot discuta despre deschiderea unui SRL - nu am nevoie de ajutor pentru a deschide efectiv firma ci doresc sa discut despre conditiile legale care trebuie indeplinite pentru activitatea viitoarei firme (comert online cu produse importate din UE/non-UE). Caut o persoana avizata cu care sa pot discuta si astfel sa evit viitoare amenzi, etc, sa ma asigur ca stiu care sunt conditiile legale si ca le pot respecta.

Caut consultanta avizata si platita, bineinteles, asa ca va rog sa imi lasati datele dvs aici sau sa imi trimiteti un mesaj privat daca sunteti interesat sa colaboram.

Multumesc, Sarbatori Fericite.
Buna ziua, ne putem auzi dupa 07 ianuarie.