Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Informații fonduri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Informații fonduri

Buna seara! Doresc sa accesez un fond european nerambursabil,pt o micropensiune! Am început constructia acesteia,dar doresc si un ajutor pt a o aduce la standarde europene! Trebuie înființata neapărat o firma pt a putea accesa fonduri europene?? Ajutati.ma cu informații si cu cine pot lua legătura pentru a ma îndrumă în tot ceea ce doresc Sa realizez! Multumesc anticipat! O seara frumoasa!
Buna Seara,
Am avea nevoie de mai multe detalii.
1. Cineva va fi beneficiarul
2. In ce zona ati dori
Multumim.
Cu stima,