Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... renuntare leasing
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

renuntare leasing

As dori un raspuns rapid dar corect in legatura cu renuntarea la leasing, predarea masinii. Am acest contract la BCR Leasing, nu am mai putut plati ratele de peste 3 luni iar ei m-au trimis catre o firma de recuperare iar zilele acestea vor veni sa ridice masina sau sa o predau eu nici nu stiu cum o sa procedeze.La ce sa ma astept ce solutii sunt? Este vorba de un Hyundai Accent luat in 2007 luna august la care am dat un avans de 5000euro si rate platite 2500 euro.
cititi clauzele din contract pt a vedea ce este mai avantajos in situatia dvs, incercati o reesalonare daca considerati ca va puteti redresa:D