Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... cat costa un test de paternitate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

cat costa un test de paternitate

Buna ziua ,cat costa un test de paternitate si unde se face el, am vb cu un avocat si a zis ca se face numai la IML Bucuresti si costa in jur de 4000 de lei , Multumesc
Da, asa este! Cam pe acolo este pretul!
depinde unde il faci.2000-2500 ron
2700 lei va costa la IML.
Cu proces costurile vor fi mai mari daca va angajați si avocat.