Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Cum se impoziteaza norma de hrana la bugetari?
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Cum se impoziteaza norma de hrana la bugetari?

Cum se impoziteaza norma de hrana la bugetari? Se opresc toate contributiile sau numai impozitul?
george-neagu, moderator
Fiind considerata venit de natura salariala se percep toate taxele si impozitele aferente salariilor.