Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... TUTELA persoana cu dementa
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

TUTELA persoana cu dementa

Cum pot sa obtin tutela pentru a ridica pensia pentru mama mea bolnava cu dementa severa si internata intr un azil?
Actiune in instanta la judecatoria unde este domiciliati mama. Căutați modele pe internet.