Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate deces in strainatate
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

deces in strainatate

....o verisoara a decedat pe8 dec.2018 (40 ani)in italiene,fiind singura acolo noi cei de acasa ,din ro, am aflat tarziu ,dupa ce a fost inmormantata ..cum putem s-o reinpatriem si daca mai sunt sanse.....nu stim cauza decesului nu stim mai nimic......
Luati legatura cu ambasada Romaniei la Roma, eventual printr-un avocat roman care practica avocatura in Italia. Gasiti pe internet adrese de contact - ambasada si avocat.