Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... legea unica de salarizare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

legea unica de salarizare

In ce numar al Monitorului Oficial s-a publicat legea unica de salarizare?
Buna ziua !
Legea -cadru nr. 330/2009 privind salarizarea unitara a personalului platit din fonduri publice a fost publicata in Monitorul Oficial, Partea I, nr. 762 din 9 noiembrie 2009
Cu stima !