Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

In ce an ma pot pensiona am o vechime de 20 ani sunt nascuta in 21 07 1964 si am 3 copii?
Pensie anticipată în 2019 - În ce condiții se pot pensiona mai devreme femeile:
www.avocatnet.ro/articol_501...
Reducerea varstei pentru cei 3 copii este reglementata in noua lege.
Sa asteptam sa fie promulgata noua lege.