Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

in perioada de preaviz ,pot depune dosar de pensionare anticipata? sau la terminarea perioadei de preaviz?
Va puteti depune dosarul pentru pensionare ,chiar daca sunteti in perioada de preaviz.
Multumesc pentru raspuns, dar am omis sa mentionez ca dupa preaviz beneficiez si de plati compensatorii, e vreo problema? daca pensionarea e anticipata?