Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Indemnizatia de hrana
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Indemnizatia de hrana

Buna seara,
Pana la urma, indemnizatia de hrana se acorda cu 01 decembrie 2018 sau cu 01.01.2019??
Sincera sa fiu, mi-e lehamite de legile astora((

Va multumesc pentru ajutor !
Potrivit legii, indemnizatia de hrana se acorda cu 01 decembrie 2018....
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc frumos!