Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce caen pt PFA?-sunt economist
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce caen pt PFA?-sunt economist

Buna ziua,
Ce caen as putea folosi pentru a putea face o colaborare cu o firma de consultanta? Nu am gasit cod caen pentru servicii economice.
Ce cred eu ca s-ar potrivi ar fi:7022, 7490, 8299.
Daca poate cineva sa vina cu cateva sugestii si sfaturi ar fi de mare ajutor.
Va multumesc.
Fost cod CAEN 7412 , vezi CAEN REV 2( da` chiar ti-e lene ) 6920 .
Ideea este ca am gasit pe cineva la registrul comertului cam acru si de aceea am apelat la forumul asta, pt un sfat.
Si dupa cum ai citit (cred) in mesajul meu am cautat si pus 3 coduri caen apropiate (asa cred eu) de ceea ce as vrea/urma sa fac - consultanta.
Altceva in afara de 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal, ce imi mai recomanzi?
Multumesc.
Cod CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management ?