avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 367 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Ce caen pt PFA?-sunt economist
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Ce caen pt PFA?-sunt economist

Buna ziua,
Ce caen as putea folosi pentru a putea face o colaborare cu o firma de consultanta? Nu am gasit cod caen pentru servicii economice.
Ce cred eu ca s-ar potrivi ar fi:7022, 7490, 8299.
Daca poate cineva sa vina cu cateva sugestii si sfaturi ar fi de mare ajutor.
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: ContSters109653 , utilizator 00:36, 17 Noiembrie 2009
Fost cod CAEN 7412 , vezi CAEN REV 2( da` chiar ti-e lene ) 6920 .
Ideea este ca am gasit pe cineva la registrul comertului cam acru si de aceea am apelat la forumul asta, pt un sfat.
Si dupa cum ai citit (cred) in mesajul meu am cautat si pus 3 coduri caen apropiate (asa cred eu) de ceea ce as vrea/urma sa fac - consultanta.
Altceva in afara de 6920 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal, ce imi mai recomanzi?
Multumesc.
Cod CAEN 7022 - Activitati de consultanta pentru afaceri si management ?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caen 741 - consultanta in afaceri ContSters83018 ContSters83018 cumva avand ca pricipal obiect de activitate, grupa 741, inseamna ca se pot efectua servcii de consultanta financiar bancara? daca nu, ce caen mi-ar ... (vezi toată discuția)
Firma de consultanta ohiki ohiki Buna ziua! Am o intrebare pentru dvoastra. O firma de consultanta cu cod caen 7022 poate avea un contract de colaborare cu o alta firma , firma de plasarea ... (vezi toată discuția)
Activitate financiar contabila pe cod caen 7022? AdrianRosca AdrianRosca Daca am la PFA cod caen 7022 pot sa desfasor activitati in domeniul financiar - contabil? (vezi toată discuția)