Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara platita de taximetristi
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara platita de taximetristi

speta: divort cu doi copii minori; incredintare catre mama; tatal nu vrea sa plateasca pensie decat la salariul minim pe economie pe care il are in cartea de munca; Cum dovedesc ca are venituri mai mari? este obligatoriu ca firma unde lucreaza ca taximetrist sa aiba un document prin care se dovedeste ca el ia o parte din incasari?
Da!!! Firma la care lucreza are documentele necesare( daca are contract de munca).Poti obtina 25% din veniturile nete.Afla unde lucreza si cheama-l in instanta...