Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Termen prescriptie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Termen prescriptie

Buna ziua , care este termenul de prescripție a unei hotarari definitive si irevocabile?
depinde de obiect
Despre un loc cu doua camere ( imobil ) .
Vorbesc de obiectul procesului: mostenire, evacuare, partaj, etc
Partaj .