Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de insertie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de insertie

Se sistează stimulentul de inserție dacă ai la serviciu zile fără plata?
Nu mai iei stimulentul in luna respectiva sau nu mai Primești deloc?
Inceteaza plata stimulentului ....insa intrebati la AJPIS daca se poate relua dupa terminarea CFP.