Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Aprobare SSM in caz de faliment
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Aprobare SSM in caz de faliment

Buna ziua!
As dori sa stiu daca in cazul unei firme in faliment, intocmirea si aprobarea programului de instruire SSM se mai face de administrator sau se va face de catre lichidatorul judiciar?
Multumesc!
In caz de faliment toate contractele individuale de munca trebuie sa inceteze.

Prin urmare nu mai este necesara instruirea ssm.

Sper sa va fie de folos informatiile.