Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Punerea in aplicare a unei hotarari judecatoresti
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Punerea in aplicare a unei hotarari judecatoresti

Spuneti-mi va rog cum poate fi constransa casa de pensii sa puna in aplicare o hot. judecatoreasca definitiva privind recalcularea pensiei in baza unor adeverinte de venit.
Multumesc
Buna seara,
Va sfatuiesc sa va adresati unui executor judecatoresc.