Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Decizie tribunal necomunicata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Decizie tribunal necomunicata

Am castigat o contestatie la executare iar aceasta a fost atacata cu recurs (pe vechile prevederi ala CPC) la Tribunal.
Tribunalul a dat Decizie de casare cu trimitere spre rejudecare la Judecatorie
S-a stabilit termen de judecare pe data de 18.01.2019 insa Decizia Tribunalului nu mi-a fost comunicata si se vede si la dosarul cauzei acest lucru.
Nu este nula ?
Se poate invoca acest impediment la acest termen la Judecatorie?
Sau se poate apela la Revizuire ?
Multumesc !
Buna ziua,
Pe vechiul cod de procedura deciziile nu se comunicau.
A....Ok..
Mi s-a parut destul de ciudata procedura si tocmai de aceea...
Multumesc !
DenisRif, utilizator