Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Depunere bilant/balanta
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Depunere bilant/balanta

Am infiintat o firma anul trecut in martie, am achizitionat cateva produse dar din motive personale nu am inceput activitatea....nu am vandut din produse
Am depus trimestrial declaratia 100 pe 0.
As vrea sa stiu daca trebuie sa depun, in acest caz, balanta sau bilant si pana la ce data?
george-neagu, moderator
30.05.2019 e termenul pentru bilant.