Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Orange
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Orange

Buna ziua.Cum pot rezilia un contract cu Orange ,abonament pe 2 ani inainte de termen si. in ce conditii?

conditiile sunt inscrise in contractul dvs. la capitolul reziliere/ denuntare unilaterala