Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent de inserție
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent de inserție

Bună. Momentan sunt în concediu de creștere a copilului, din 21.01.2019 îmi reancep activitatea, dar între timp mi-am găsit de lucru la alta firma. Întrebarea mea este dacă mai beneficiez de stimulentul de inserție dacă îmi schimb serviciul
Cand implineste copilul 2 ani ?

În 28.04.2019
Cornel Vasile a scris:

Cand implineste copilul 2 ani ?

Beneficiati de stimulent chiar daca reveniti in activitate la alt angajator inainte de data de 28.02.2019.