Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general gestiune contabila
Discuție deschisă în Contabilitate în general

gestiune contabila

intr-o institutie, persoana care proceseaza contabil datele aferente gestiunii (stocuri, obiecte inventar, mijloace fixe), poate fi in acelasi timp si receptioner si magazioner? exista o lege in acest sens?
va multumesc pentru ajutor!!!
e bine de studiat noul Ordin pentru aprobarea Normelor privind organizarea şi efectuarea inventarierii elementelor denatura activelor, datoriilor şi capitalurilor proprii vei gasi lamuriri,
atentie
Ordinul ministrului finanţelor publice nr. 1753/2004 pentru aprobarea Normelor privind organizarea şi efectuarea inventarierii elementelor de activ şi de pasiv a fost abrogat
multumesc mult!!!