Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Despre un credit
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Despre un credit

Bună ziua. Sper să mă fac înțeles. Am un credit Cetelem. Am achitat tot. E pe plus cu 5,5ron,aproximativ. Vreau să închid absolut totul cu ei. Ce trebuie să fac sau să cer de la ei? Să nu am surprize mai târziu, dacă reușesc să l închid. Mulțumesc mult
Extrasul de cont, desfasuratorul creditului si dovada de inchidere cont cu sold 0. Fisa contului mai exact, din care sa reiasa ca soldul la data inchiderii era 0.