Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua

Buna ziua am muncit in germania acum 8 ani,la timpul respectiv o persoana de acolo ma ajutat sa imi fac un almendung si dupa am fost cu ea sa imi faca stoianumer,cert este ca eu am plecat de acolo si imi iesise acel ghieverbe,as vrea sa stiu daca am lasat totul balta...ma voi trezi vreodata ca am ceva de platit din Germania?
Multumesc
Pentru lămuriri si sfaturi adresti-va :
Ambasada României în R.F. Germania - Ioana MANOLE - ataşat pe probleme de muncă şi sociale
Dorotheenstr. 62-66, 10117 Berlin, Telefon: 0049 (0) 3021239108
Fax: 0049 (0) 3021239399,
E-mail: berlin.social@mae.ro