Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Manager departament fara studii superioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Manager departament fara studii superioare

Buna ziua,
recent am fost angajat de o companie cu functia de manager departament IT doar ca la semnarea contractului mi sa atribuit o functie care nu are nimic in comun cu atribuțiunile mele, eu ne avand studii superioare (cu promisiune ca vom face o foaie aditionala pe parcurs cand vom gasi o funtie potrivita) voiam doar sa stiu ce functie si ce cod COR ar fi cel mai indicat in acest caz ?

Va multumesc anticipat
111223 - Sef departament
Nivelul de instruire: nedefinit de COR; in functie de alte reglementari
Va multumesc frumos