Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general KIT FISCALITATE & CONTABILITATE 2010
Discuție deschisă în Contabilitate în general

KIT FISCALITATE & CONTABILITATE 2010

Ma poate ajuta cineva cu o parere asupra lectorilor? Ati mai participat la astfel de seminarii?
www.leadermark.eu
cele mai bune seminarii on-line sunt cele organizate de RENTROP&STRATON
Am auzit si de seminariile lor online dar mi se par mai putin interactive (din motive tehnice). Din cate am inteles comunicarea cu lectorii se face tot in scris printr-un fel de chat. Iar din punct de vedere al lectorilor am vazut la cei de la LEADERMARK reprezentanti ai MFP pentru care am cerut referinte pe acest forum.
La Rentrop sunt aceeasi lectori?