avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 367 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reclamație pentru posta romana
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reclamație pentru posta romana

Unde sa depun o reclamație în vederea faptului că am trimis o scrisoare la București cu confirmare de primire si nu am primit nici măcar confirmarea,scrisoare de altfel f.importanta pentru mine?
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 08:17, 21 Ianuarie 2019
Cautati pe siiteul institutiei trebuie sa existe un formular pt sesizari online sau adresa sediului central.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Reclamatie itm euangajat euangajat Vreau sa fac o reclamatie la ITM ultimului meu angajator. Pe site-ul lor am gasit si o adresa de email, pot sa trimit reclamatia acolo sau trebuie sa ma duc ... (vezi toată discuția)
Furt de identitate si frauda dece84 dece84 Buna ziua! Am nevoie de ajutor si sfaturi int-o speta mai complexa. Sunt cetatean roman. locuiesc in Oradea. Am primit in urma cu cateva luni, la adresa de ... (vezi toată discuția)
Cum trimite opc-ul invitatie justme1p justme1p buna ziua. am si eu o intrebare. am primit un mail cu o invitatie la opc cum ca am o reclamatie. in mail este un document cu invitatia la sediul anpc insa mi ... (vezi toată discuția)