Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Reclamație pentru posta romana
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Reclamație pentru posta romana

Unde sa depun o reclamație în vederea faptului că am trimis o scrisoare la București cu confirmare de primire si nu am primit nici măcar confirmarea,scrisoare de altfel f.importanta pentru mine?
Cautati pe siiteul institutiei trebuie sa existe un formular pt sesizari online sau adresa sediului central.