Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... barbat care doreste casatorie cu o doamna din Thailanda
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

barbat care doreste casatorie cu o doamna din Thailanda

Sunt barbat, divortat in Romaniasi vreau sa ma casatoresc in Thailanda cu o doamna thai.
Ce acte trebuie sa duc in Thailanda si cum se procedeaza pentru a obtine certificatul de casatorie in Thailanda. Cum si ce fel de viza se otine pentru a locui in Thailanda cu sotia thai ?
Castravete61, utilizator
Întrebați la ambasadă. Sunt singurii în măsură să vă răspundă punctual la toate întrebările