Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cale de atac
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cale de atac

am dat in judecata Casa de pensii (grupa a II a , etc ) si la Judecatoria TG JIU mi-a fost admisa actiunea Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, ce se va depune la Tribunalul Gorj. Intrebare : Casa de pensii va contesta la tribunal, normal , apoi ?? la Curtea de apel Craiova ?? S-au se poate da o hotarare definitiva la Tribunalul TG JIU ?multumesc !
Casa va face apel pe care il depune la Tribunalul care a dat hotarara de admitere..
Tribunalul va trimite dosarul la Curtea de apel.
Curtea ce apel va va trimite(comunica) apelul casei, la care trebuie sa depunti intampinare in doua exemplare.
Multumesc mult !