Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... intimat? \'\'citatie. \'\'Ce poate insemna?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

intimat? ''citatie. ''Ce poate insemna?

sub semnatu ect este chemat in instanta la data de ect in calitate de intimat in ceea ce priveste dosarul plangere solutie de neurmarire / netrimitere judecata art 340 ncpp. Ce inseamna acesta chestie? Finalizarea unui proces?
A existat un dosar penal, cauza s-a clasat si cineva a facut plangere impotriva acelei solutii.
Fara a sti mai multe date, putem sa banuim ca cineva v-a facut o plangere penala, si ati fost considerat nevinovat, iar persoana respectiva nu este multumita de acea solutie. Acum sunteti chemat la instanta sa va spuneti parerea.
Mai multe trebuie sa stiti dvs.
multumesc!