avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1381 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... remuneratia presedinti sectii de votare 15 nov 2009/6 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

remuneratia presedinti sectii de votare 15 nov 2009/6 dec 2009

imi cer scuze daca intrebarea mea nu se regaseste in topicul care ar trebui ,la care s-ar incadra.
care este remuneratia unui presedinte al sectiei de votare, cum se stabileste? sau mai exact la cat se poate ajunge? cunoaste cineva? pentru ca este ceva de munca!
Cel mai recent răspuns: luilie , utilizator 15:53, 20 Noiembrie 2009
:training:
rodica_post a scris:

Nu stiti nici data scrutinului de vot.....

Se voteaza la data de 22.noiembrie.2009 -primul tur de scrutin.... nu la data de 15.nov.2009....=D> pentru eroare....


presedintele sectiilor de votare nu trebuie sa faca parte din nici un partid:hammer:

:oops:
acest topic nu este "vizitat"de nici un moderator?
se pare ca acest utilizator se distreaza pe acest site cu acest topic doar de dragul amuzamentului ori al cresterii punctajului.

Multumesc pentru intelegere echipei acestui site !
:offtopic::-/ ori lasati "liber" acestui mod de comunicare ?
presedintele este apolitic, nu este remunerat de nici un partid ci de primaria in raza careia se gaseste circumscriptia electorala, membrii comisiei sunt reprezentanti ai partidelor insa si acestia sunt platiti tot de primarie.
:strambatura:rodica_post a scris:


:oops:
acest topic nu este "vizitat"de nici un moderator?
se pare ca acest utilizator se distreaza pe acest site cu acest topic doar de dragul amuzamentului ori al cresterii punctajului.

Multumesc pentru intelegere echipei acestui site !
:offtopic::-/ ori lasati "liber" acestui mod de comunicare ?

Alte discuții în legătură

Speta legea electorala ContSters69573 ContSters69573 X este cetăţean român, obţinând cetăţenia română prin acordare la cerere, în anul 1998. Este căsătorit cu A., persoană de cetăţenie română, ... (vezi toată discuția)
Legislatie electorala si informatii generale despre alegeri george-neagu george-neagu Pentru ca suntem in an electoral si intrebarile legate de alegeri (ale celor care ar dori sa candideze sau ale votantilor) sunt din ce in ce mai multe, am ... (vezi toată discuția)
Revocarea presedintelui sectie de votare zolimaier zolimaier Buna ziua, Situatia cu care ma confrunt este urmatoarea: am fost numit definitiv in functia de presedinte al unei sectii de votare, iar joi (31.05.2012) am ... (vezi toată discuția)