Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... remuneratia presedinti sectii de votare 15 nov 2009/6 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

remuneratia presedinti sectii de votare 15 nov 2009/6 dec 2009

imi cer scuze daca intrebarea mea nu se regaseste in topicul care ar trebui ,la care s-ar incadra.
care este remuneratia unui presedinte al sectiei de votare, cum se stabileste? sau mai exact la cat se poate ajunge? cunoaste cineva? pentru ca este ceva de munca!
:training:
rodica_post a scris:

Nu stiti nici data scrutinului de vot.....

Se voteaza la data de 22.noiembrie.2009 -primul tur de scrutin.... nu la data de 15.nov.2009....=D> pentru eroare....

presedintele sectiilor de votare nu trebuie sa faca parte din nici un partid:hammer:

:oops:
acest topic nu este "vizitat"de nici un moderator?
se pare ca acest utilizator se distreaza pe acest site cu acest topic doar de dragul amuzamentului ori al cresterii punctajului.

Multumesc pentru intelegere echipei acestui site !
:offtopic::-/ ori lasati "liber" acestui mod de comunicare ?
presedintele este apolitic, nu este remunerat de nici un partid ci de primaria in raza careia se gaseste circumscriptia electorala, membrii comisiei sunt reprezentanti ai partidelor insa si acestia sunt platiti tot de primarie.
:strambatura:rodica_post a scris:

:oops:
acest topic nu este "vizitat"de nici un moderator?
se pare ca acest utilizator se distreaza pe acest site cu acest topic doar de dragul amuzamentului ori al cresterii punctajului.

Multumesc pentru intelegere echipei acestui site !
:offtopic::-/ ori lasati "liber" acestui mod de comunicare ?